2019 przynosi zmiany na poziomie relacji

 

Dom Tantry ·  3 stycznia 2019

 

W Nowym 2019 Roku życzymy sobie i Wam wszystkim autentyczności i dalszego odkrywania wewnętrznych skarbów.
Tego kim jesteśmy i co przynosimy dla świata.
Również aktywowania naszego potencjału poprzez wspólne działanie, transparentność i komunikację.
Pragniemy dalszego rozwijania siostrzeństwa i braterstwa w kontekście nowego podejścia do relacji i energii seksualnej.

 

Budząca się kolektywna świadomość wyraża się poprzez gotowość na zmiany i otwartość na wchodzenie w relacje, które wspierają ten proces przebudzenia. Bardziej cenna staje się intensywność i twórcza inspiracja niż podtrzymywanie zbiorowego śnienia.
Nawet gdy oznacza to rozstania i krótsze związki. Również im bardziej jesteśmy przebudzeni i dojrzali, tym mniejszy mamy lęk przed utratą relacji i porzuceniem.
Otwieramy się coraz częściej w naszych miłosnych relacjach na więcej niż jedną osobę. Zbierając rezultaty wielu doświadczeń w różnych ciałach i wymiarach, w pewnym okresie życia, pojawia się już nie jedna, ale kilka osób z którymi czujemy głębokie połączenie. Życie staje się bardziej intensywne, co wspiera nas w wewnętrznym uzdrowieniu i transformacji.
W momencie kiedy spotykają się zintegrowane, dojrzałe istoty, motywacja ich połączenia nie wynika już z potrzeby wypełnienia osobistych deficytów, ale z chęci dzielenia bogactwem wewnętrznej pełni.
To prowadzi do odejścia od atomowych rodzin i powstania nowej formuły społecznej – niehierarchicznych wspólnot doceniających osobistą niezależność i rozwój indywidualności. Wspólnot tworzących nową rzeczywistość, opartą na szacunku do siebie nawzajem i połączeniem miłosnych relacji z przestrzenią osobistej autonomii.

 

Dom Tantry jest częścią tego procesu. Nasza działalność jest częścią ewolucji ludzkości. Chodzi w niej o przebudzenie siły życiowej każdego człowieka jak i całego społeczeństwa. Tworzymy wspólnotę ludzi kroczących ścieżką wolności i mocy osobistej.
Drogą świętej seksualności, gdzie uniwersalna energia życia – seksualność, staje się motorem indywidualnej i kolektywnej zmiany i duchowej realizacji.

 

NAMASTE, ZESPÓŁ DOMU TANTRY