Mistyczna Szkoła Międzywymiarowej Seksualności

 

W ramach działalności Domu Tantry realizujemy program uzdrowienia kolektywnego cienia i przebudzenia indywidualnej mocy życiowej. Na bazie siedmioletnich doświadczeń opracowaliśmy trzy-częściowy program rozwoju na drodze mistycznej seksualności. Warsztatowe metody czerpią z tradycji sztuki świątynnych, seksualnego szamanizmu, obejmują pracę z oddechem, tańcem oraz ćwiczenia i praktyki związane ze ścieżką jogi i tantry. Specyfiką programu jest świątynne, rytualne podejście do pracy z ciałem, zintegrowane z kierunkiem wschodnich i zachodnich mistycznych tradycji.

 

 


Cykl rozpoczyna ”ODRODZENIE FENIKSA” – intensywny retrit przebudzenia i uzdrowienia seksualności, stanowiący głęboką podróż od aktywacji dzikiej, pierwotnej mocy, po doświadczenie multi-orgazmicznej miłości.
Kolejnym etapem tej drogi jest transformacja wewnętrznego cienia w trakcie warsztatu ”OBEJMUJĄC PODZIEMIE”. Motywacją tej pracy jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla wyzwolenia stłumionych, cierpiących części kolektywnej i indywidualnej świadomości.
W czasie procesu warsztatowego wszystkie do tej pory mroczne, ”negatywne” aspekty naszej osobowości będą mogły zostać przyjęte, nasycone światłem oraz połączone z sercem i naszą wyższą jaźnią. Tak naprawdę dopiero przechodząc poprzez własną ciemność, możemy zrealizować naszą świetlistą naturę.
Ostatnia część cyklu ”ODZYSKUJĄC KOSMICZNE CIAŁO” inicjuje i realizuje duchowy wymiar naszej seksualności. Otwiera przestrzeń na doświadczenie siebie jako wielowymiarowej duchowej istoty, która z czasem utraciła kontakt ze swoim źródłem. Zwieńczeniem procesu jest integracja wszystkich części nas i rozpoznanie naszej kosmicznej tożsamości.
Te trzy etapy pracy reprezentują indywidualną drogę ewolucji od integracji naszej zwierzęcej i ludzkiej natury poprzez transformację wewnętrznego cienia i przyłączenie ukrytych struktur mocy, do realizacji poziomu wielowymiarowej kosmicznej istoty.
Cykl warsztatowy jest otwarty dla wszystkich ludzi pragnących się rozwijać na ścieżce ucieleśnionej duchowości. Dla osób pracujących z ciałem i seksualnością, którzy chcieliby pogłębić i rozszerzyć swój potencjał pomagania innym.
W szczególności zapraszamy tych, którym trudno odnaleźć się w tej rzeczywistości, a którzy tęsknią za swoim kosmicznym domem.
Po zakończeniu cyklu zapraszamy zainteresowane osoby do kontynuacji ścieżki świętej seksualności na idywidualnych zasadach w ramach mandali Domu Tantry.

 

ZIMOWE PRZESILENIE 2020

Dom Tantry ·  6 grudnia 2020


Coraz bliżej do wyjątkowego czasu zimowego przesilenia 21 grudnia 2020. Wraz z końcem tego roku, koniunkcja największych planet układu słonecznego otworzy portal dla ogromnego strumienia energii płynącej z centrum naszej galaktyki....

Read More

Odzyskując Kosmiczne Ciało

Świątynia Kosmicznej Unii

15-22 grudnia 2021, Polska

1-8 kwietnia 2022, Holandia

Prowadzenie: Dechen Dorje z Zespołem


Warsztat jest trzecią częścią częścią podróży, rozpoczynającej się od przebudzenia i uzdrawiania seksualności, kontynuowanej w trakcie transformacji  wewnętrznego cienia, i kończącą się otwarciem mistycznego wymiaru seksualności i duchowym rozpoznaniem....

Read More

Ascendencja 2020

Dom Tantry · 3 października 2020


Przestrzeń Domu Tantry intencjonalnie staje się częścią procesu podniesienia kolektywnej świadomości planety i ludzi do tzw. Piątej Gęstości. ...

Read More

OBEJMUJĄC PODZIEMIE

INTENSYWNY RETRIT TRANSFORMACJI WEWNĘTRZNEGO CIENIA I MROKU

II poziom Mistycznej Szkoły Międzywymiarowej Seksualności

12 - 19 kwietnia 2021, Ośrodek Warsztatowy k. Wrocławia

Prowadzenie: D. Dorje z Zespołem


Żyjemy w czasach wielkiej zmiany i przebudzenia świadomości na masową skalę. Rozpoznajemy skalę zranień i traum nagromadzonych przez ostatnie tysiące lat przez całą...

Read More

FENIKS MISTERIUM

Od dzikiej mocy do multiorgazmicznej miłości

Tygodniowy intensywny retrit przebudzenia seksualności

I poziom Mistycznej Szkoły Międzywymiarowej Seksualności

21 - 28 maja 2021, Holandia

4-11 października 2021, Polska

Prowadzenie: Dechen Dorje z Zespołem


Proces warsztatu oparty jest na trzech tradycyjnych obszarach rozwoju, które podkreślają fundamentalne znaczenie seksualności jako uniwersalnej siły życiowej. Energii która...

Read More