O DOMU TANTRY

Przestrzeń stworzona dla rozwoju świątynnej seksualności i metod tantrycznych.
Przekazująca doświadczenie i zrozumienie starożytnych tradycji,
w formie dostosowanej do współczesnego człowieka.
Zespół Domu Tantry organizuje rytuały, warsztaty i sesje indywidualne w Polsce i za granicą.
Dom Tantry jest częścią wizji nowego paradygmatu. Koncepcja nowego paradygmatu dotyczy procesu uzdrowienia i wejścia w moc, dotyczy ewolucji ludzkości.
Chodzi w niej o przebudzenie energii życiowej każdego człowieka i całego społeczeństwa.
Przynosi rozpoznanie, że nasza energia seksualna jako uniwersalna siła życiowa jest największym źródłem indywidualnego wzrostu.

Dechen 200x250

DECHEN DORJE, tantryczny jogin, adept tradycyjnej ścieżki himalajskiej. Wraz z Esterą Saraswati zainicjował projekt Domu Tantry. Od kilkunastu lat podąża ścieżką tantry tybetańskiej, a wcześniej ponad 12 lat zen. Odbył wielokrotne indywidualne i grupowe odosobnienia medytacyjne.

Jest autorem systemu Czterech Filarów Tantry, szybkiej ścieżki wolności od światowego matriksu.
Odkrył wewnętrzne struktury ukryte w ludzkim ciele, nazywając je Undergroundem. Przez ostatnie lata jego praca koncentrowała się na opracowaniu metod ich uwolnienia i transformacji.
W ramach Domu Tantry prowadzi warsztaty związane z tematyką świętej seksualności i tantry oraz oferuje indywidualne sesje obejmujące metody tantryczne i sztuki świątynne. Wspiera przebudzenie indywidualnej mocy i dążenie do duchowej wolności oraz niezależności.

ARYA_200x250

Arya Tara, praktykuje Tantrę od 2018 roku. Pracując z ciałem od ponad 10 lat, poprzez fizjoterapię, masaż (szczególnie Świątynny Lomi Lomi Nui), pracę z energią, szamanizm, jogę i medytację, weszła na tradycyjną ścieżkę tantryczną. Obecnie współpracuje z Domem Tantry w Polsce, dzięki czemu ma możliwość rozwoju osobistego i profesjonalnego.  Pragnie dzielić się uzdrawiającą mocą dotyku, poprzez techniki związane ze świętą seksualnością, tradycyjną tantrą tybetańską, oraz szamanizmem. Jej wizją jest tworzenie wspólnoty tantrycznej, która będzie łączyć praktyki tantryczne oraz wspierać proces odradzania się nowej ziemi.

Alex 200x250

ALEX, zainteresowany autentycznymi związkami i relacjami od 2007 roku. Podąża ścieżką tantry od ponad 4 lat. Zajmuje się masażami tantrycznymi oraz tajskimi. Aktywnie rozwija się na ścieżce Tantry Tybetańskiej oraz Zen. Wierzy w harmonię życia oraz że nic nie przydarza się nam przypadkiem. Jego celem jest tworzenie jak największego dobra dla jak największej ilości istot. Pragnie dzielić się wysokimi wibracjami aby pomóc w przebudzeniu świata poprzez przebudzenie siły i autonomii każdej duchowej istoty. W świętej seksualności inspiruje go siła, duża autentyczność jak i niewinność tej ścieżki. Chce na tej ścieżce realizować najwyższe stany świadomości dostępne ludzkim istotom.