Zmysły Szeroko Otwarte

 

Powrót do Świątyni Ciała

Klasyczny masaż tantryczny. Kurs dla par i singli

Prowadzenie: Dechen Dorje

 

Chcesz się nauczyć masażu tantrycznego, ale nie masz pojęcia, od czego zacząć? Pragniesz pogłębić połączenie ze swoim partnerem, partnerką? Chcesz doświadczyć głębokiego połączenia w sobie i otworzyć się na wewnętrzny, zmysłowy przepływ energii życiowej? Pragniesz doświadczyć błogości w całej swojej istocie?

Zapraszamy Cię do aktywowania swojej siły życiowej, podczas dogłębnej praktyki masażu tantrycznego. Nasza energia seksualna jest częścią uniwersalnej siły życiowej. Dzięki świadomemu dotykowi, który płynie z serca, ta inteligentna siła życiowa w ludzkich ciałach może zostać zainicjowana, by w rezultacie na stałe zagościć wewnątrz nas.
Intensywność i pasja generowana przez polaryzację męskiej i żeńskiej energii może podnieść naszą częstotliwość wibracji w ciele, a tym samym zwielokrotnić jakość życia. Ma to bezpośrednie przełożenie na większą witalność na codzień i poczucie wewnętrznej mocy i sprawczości.

Powrót do Wewnętrznej Świątyni to warsztat unikalnego masażu tantrycznego, gdzie nauczysz się nie tylko techniki. Bo masaż tantryczny to coś więcej niż metoda. Potrzebna jest pełna obecność w ciele i dla drugiej osoby, zmysłowy i powolny dotyk wyrażający duchowość, połączenie pomiędzy osobami. Dlatego poznasz odpowiednie wprowadzające medytacje, klarowną komunikację oraz inne doświadczenia i narzędzia dające Ci możliwość wykonania masażu tantrycznego we właściwy sposób.

Doświadczenie tego masażu aktywuje głębokie, samouzdrawiające właściwości naszego ciała. Aktywowana energia nie tylko zasila ale także odbudowuje strukturę naszego DNA.
Zmysły Szeroko Otwarte to także mistyczno – szamański rytuał docierający do pierwotnych pokładów mocy wewnątrz nas.
W trakcie przyjmowania masażu, mamy szansę poddać się, rozpuścić na jakiś czas nasze ograniczenia i doświadczyć wielowymiarowej błogości.

Jest to dobry początek, gdy dopiero zaczynasz przygodę z masażem tantrycznym, jak i dla osób bardziej zaawansowanych w masażach, chcących doświadczyć i poznać unikatowy rytuał tantrycznego masażu.

Wcześniejsze przygotowanie nie jest potrzebne.
Zapraszamy solo lub w parze.
Po warsztacie uczestnicy otrzymają wydany przez Dom Tantry dyplom ukończenia kursu
.

 ‎

Co będzie się działo na warsztacie?

Doświadczysz głęboko relaksującego, budzącego ciało poprzez zmysły dotyku. Poznasz konkretne techniki i narzędzia pozwalające stworzyć niepowtarzalne doświadczenie masażu tantrycznego łączącego Ducha i Ciało. Przebudzisz swoje siły życiowe, otwierając Cię na błogość i radość. To wspaniały sposób na uwolnienie i przebudzenie fizycznego oraz energetycznego ciała.

 

Podczas tego warsztatu nauczysz się i doświadczysz:
  • medytacji tantrycznych tworzących specjalne połączenie pomiędzy masującym i masowanym oraz tantryczną przestrzeń jedności Ducha i Ciała, pozwalające wyjść poza znane doświadczenia
  • poznasz w praktyce koło zgody, narzędzie przejrzystej komunikacji swoich potrzeb i granic, tworzących bezpieczną przestrzeń i otwartość na przyjmowanie
  • nauki masażu krok po kroku
  • tantrycznego rytuału otwierającego masaż, który honoruje wyjątkowość i piękno osoby przyjmującej masaż jako Boga/Bogini
  • masażu przy użyciu miękkich przedmiotów (pióra) i gorących ręczników, który pomaga oczyścić umysł i napełnić się energią oraz głęboko relaksującego masażu z użyciem olejów. ‎

 

 

Wrażenia uczestników:

Trudno opisać słowami to co dzieje się podczas tych kilku dni. To tylko i aż cztery dni pracy nad własną osobą a jednocześnie oddawanie się przyjemnościom. Dostałam narzędzia, które nie tylko są przydatne przy masażu ale także w życiu codziennym. To nauka, która zostanie ze mną do końca życia. To nauka, która pokazuje jak być w tu i teraz, jak dawać dotyk pełen zrozumienia, jak być uważnym. Myślę, że każdy człowiek powinien znaleźć się na tym warsztacie, bo potem nic nie jest takie samo. Zmieniło się moje podejście do ludzi, świata, do mnie samej.

Martyna, Zmysły szeroko otwarte- Listopad 2017


Na warsztat ” Zmysły..” jechałam z dużym niepokojem. Czułam, że mnie tam ciągnie i jednocześnie było we mnie sporo niepewności.. Czy pozwolę sobie na rozluźnienie? Wszystkie te rozterki rozpłynęły się już w pierwszym kręgu. Usłyszałam spokojny, ciepły głos Zenona. Poczułam natychmiast jak runęły iluzoryczne mury między nami! Jak zaczęła rodzić się bliskość i tkliwość. Z każdą chwilą było więcej radości i ekscytacji. I taka energia towarzyszyła nam do samego końca! Zmieniała tylko swoje natężenie!
Warsztat ten należy do ważnych na mojej rozwojowej drodze. Był niezwykle transformujący! Jestem Ci wdzięczna Zenon za spokój, serdeczność i niesamowitą uważność , którymi obdarowywałeś nas w trakcie tej przygody.

Danusia, Zmysły szeroko otwarte – listopad 2017

„Zmysły Szeroko Otwarte” były moim pierwszym krokiem „w tantrę”… Nie do końca świadomym, nie do końca przygotowanym, nie do końca przemyślanym… ale w moim poczuciu najlepszym z możliwych. Kilka dni które stanowiły podróż w głąb siebie, dotykały obszarów, których się kompletnie nie spodziewałem. To czas z jednej strony wielkiej błogości i dobrostanu, ale też przemyśleń o jakości życia, o drodze na której się jest… i dokąd się idzie.. i czy aby na pewno właśnie tam się chce dojść… Zmysły rzeczywiście zostały szeroko otwarte… i z niecierpliwością czekam na kolejną edycję…

Grzegorz, Zmysły szeroko otwarte – luty 2015

„Pierwsze zetknięcie z masażem tantrycznym na Zmysłach (Zmysły Szeroko otwarte), było niczym uderzenie pioruna. Przepiękne, widowiskowe, niezwykle energetyczne i… bolesne. Bolało mnie ciało, które dotknięte poraz pierwszy z tak wielką uwagą, czułością, zmysłowością, poddało się i puściło napięcia, które latami narastały tworząc pancerz na moim brzuchu i sercu, który niczym twarda skorupa przylegał do mnie tworząc mur obojętności i nieczucia.
Po raz pierwszy mogłam doświadczyć niewiarygodnie mocnej energii, która rozpalała moje dłonie, energii przepływającej przez ciało, szukającej ujścia w zupełnie nowych korytach rzeki. Rozpadłam się wtedy na milion kawałków, które mozolnie składałam jeden po drugim, by po kilku dniach zobaczyć w sobie samej nową jakość i nowe możliwości. Głęboka zmiana, jaka się wtedy dokonała miała wpływ na całe moje życie (mimo patetyczności tych słów, tak się właśnie zadziało). Mogłam zobaczyć siebie nagą, bezbronną, pokaleczoną, nadużytą, z głębokim smutkiem w sercu i ciałem, które pozbawione skorupy potrzebowało ogromu miłości. Karmiący dotyk, bliskość relacji, głębokie rozmowy stały się pierwszym krokiem do szukania prawdy o sobie.
Piękno tego masażu polega nie na używanych tam akcesoriach, piórach, gorącym oleju, różnorodnym dotyku. Polega na uruchomieniu zarówno w dającym, jak i przyjmującym masaż sił, o których zwykle nie mamy pojęcia, a które są niczym paliwo jądrowe w rakiecie kosmicznej.

Kasia, Zmysły szeroko otwarte – luty 2015