Przyśpieszenie zmian naszego rozwoju

 

Dom Tantry ·  27 Marca 2020

 

Od wielu lat obserwujemy podniesienie się wibracji naszej planety, która przechodzi z uśpienia w fazę przebudzenia. Wiąże się z ogromnymi zmianami – zarówno świadomości wszystkich istot żywych jak i magnetycznego pola planety.
Procesowi przebudzenia świadomości na Ziemi towarzyszy opór systemu usiłującego powstrzymać ten rozwój.  Sytuacja spowolnienia i czasowego zawieszenia gospodarki, jest wykreowana dla wielkiego resetu systemu i zastąpienia go nową, bardziej korporacyjną i technokratyczną formą.
Trudna historia, lata wojen, przemocy i manipulacji sprawiły że nasza cywilizacja jest chora. Kierunek obecnego rozwoju, który stawia na sztuczną inteligencję jest kontynuacją starych błędów i jest ślepą uliczką ewolucji.
Sfabrykowana światowa pandemia pokazuje jak mocno dzisiejsze społeczeństwo jest sterowalne z zewnątrz. Wielu ludzi odczuwa teraz bezsilność i lęk przed nieznanym. Poczucie zagrożenia eskalowane przez media otwiera przestrzeń na uchwalenie praw, które raz wprowadzone, pozostają na stałe.  Złudne poczucie bezpieczeństwo dla wielu osób jest ważniejsze od podstawowych praw, wolności, prywatności i swobody poglądów.

 

Prawdziwa pandemia trwa już od wielu lat. To choroba ignorancji, uśpienia, obojętności wobec niszczenia środowiska, oraz braku współczucia dla cierpienia innych. 

 

Patrząc na obecną sytuację z szerszej, pozytywnej perspektywy wirus pojawia się by nas przebudzić i obnażyć prawdę o rzeczywistość w której żyjemy. Odkryć co znajduje się pod spodem fasady nazywanej demokracją.
Co jeszcze bardziej ważne, ten czas zatrzymania, refleksji, może przekierować uwagę na nasze wnętrze. Na postawienie pytań  o to kim naprawdę jesteśmy i skąd pochodzimy.  Daje nam czas na podsumowanie życia i podjęcie decyzji w jakim kierunku chcemy dalej pójść.
Czy opowiadamy się za technologicznym ulepszaniem natury, naszych ciał i umysłów, czy też chcemy rozwijać poprzez naturalną moc duchową płynącą z naszego wnętrza i połączenia z matką Ziemią?

Przechodzimy przez trudny okres przystosowania naszych ciał i umysłów do nowej częstotliwości w którą wchodzi nasza planeta. Czasowa izolacja od świata może pokazać to co jest do uzdrowienia wewnątrz, i co jest do uzdrowienia w relacji z bliskimi.  Stress i niepewność jutra mogą wyzwolić lęk, poczucie bezsilności i gniewu.
Wiele z nie rozwiązanych emocjonalnych problemów z przeszłości w przyśpieszonym tempie będzie domagać się uzdrowienia. Mogą się nasilić mechanizmy ucieczkowe i stany depresyjne. W tej sytuacji  dobrze się otworzyć się na przyjęcie wsparcia od innych, oraz być dla innych w miarę możliwości. Być może dzięki temu doświadczeniu będziemy w przyszłości bardziej doceniać bezpośrednie, głębsze kontakty z innymi. Może warto pomyśleć o pozytywnych możliwościach życia we wspólnocie podobnie myślących ludzi. Wspólnocie dającej wsparcie w trudnych czasach.

.

Nadchodzące lata to zmierzch epoki Kali Yugi, czas przejściowy, któremu zawsze towarzyszą turbulencje.

To początek łańcucha wydarzeń które mogą odmienić wiele z tego co do tej pory myśleliśmy o sobie i świecie w którym żyjemy.  Różne mogą być scenariusze nadchodzących zmian.  Kształt krajobrazu po tych zmianach zależy w dużej mierze od nas samych. Większość z nas nie docenia siły kolektywnej manifestacji. Niewątpliwie świat, w którym obecnie żyjemy, jest przejawem naszej zbiorowej podświadomości. Nasze lęki, urazy i gniew, wszelkiego rodzaju projekcje, są tak silnie stłumione że w ogromnym stopniu kształtują rzeczywistość.
Jeśli potrafimy połączyć wspólną wizję świata wolnego od przemocy z koncentracją i mocą naszej wewnętrznej pasji, ta wizja stanie się rzeczywistością.
Naszą przyszłość ukształtuje indywidualna i grupowa praca nad naszym cieniem i zbiorową świadomością planety. Kluczowa będzie integracja nieświadomych i stłumionych aspektów z resztą psychiki i wzięcie odpowiedzialności za to co współtworzymy.

 

Wszystko co żyje, również bakterie i wirusy, to byty duchowe. Byty duchowe które mutują, szybko zmieniają się zależnie od wpływających na nie częstotliwości.  Zbiorowa intencja, wspólne modlitwy i medytacje połączone z wizualizacją posiadają ogromną moc transformacji. W obecnym czasie wirus ulega pozytywnej transformacji dzięki inicjatywom globalnych medytacji i kolektywnej intencji wysyłanej w przestrzeń. Zamiast zabijać, przyczyni się do globalnego przebudzenia ludzkości.