PRZYWOŁANIE OŚWIECONEJ PENETRACYJNEJ MOCY

 

Dom Tantry ·  4 grudnia 2018

 

Jesteśmy świadkami odradzania się kobiecej mocy. Wielka Bogini stopniowo powraca na Ziemię. Kobiety przejmują inicjatywę we wszystkich dziedzinach życia, często przejmując role do tej pory zarezerwowane dla mężczyzn. Kobiety potrafią się lepiej zorganizować i współpracować razem. Stanowią większość uczestników warsztatów rozwoju osobistego. Pracują nad sobą, rozumiejąc konieczność pracy z nieświadomością i osobistym cieniem.
Po męskiej stronie jest wiele do zrobienia. Niedojrzała męskość podtrzymuje dotychczasowy patriarchalny system wartości. System oparty na prymitywnych stosunkach własnościowych, realizowanych przez oficjalne lub ukryte rozwiązania siłowe, sankcjonowane pod postacią niesprawiedliwego prawa. Niedojrzała męskość stara się utrzymać kontrolę i władzę poprzez kreowanie podziałów, tworzenie konfliktów i wojen. Ta kontrola się nasila wraz z rozwojem nauki i nowych technologii. Poprzez eksploatacje zasobów planety nastawioną tylko na zysk, naturalne środowisko naszej planety zostało zdegradowane. Stary patriarchalny system opiera się na ukrytym mechanizmie samozniszczenia. Reprezentowany przez tę cześć kolektywnej świadomości, która woli unicestwić wszystko wokół włącznie ze sobą, niż zmienić się i oddać władzę. Potrzebna więc jest praca z niedojrzałym aspektem męskim, który rywalizuje, dążąc do zdominowania i eksploatacji otoczenia. Potrzebna jest aktywacja zdrowych, dojrzałych aspektów męskich, takich jak niewzruszona obecność, nieoceniająca świadomość. Widzenie świata z szerokiej perspektywy, wspólczucie, bezpośredniość, zgodność wyrażonej intencji z działaniem.

 

Na poziomie metafizycznym istnieje ogromna potrzeba przebudzenia duchowego męskiego pierwiastka na tej planecie. Potrzeba przywołania oświeconej mocy, która zainicjuje zmiany i zapłodni ziemię nową wizją. Jest to moc, której źródłem jest najgłębsze połączenie ciemności i światła, pierwotnej żeńskości i męskości. Moc objawiającą się poprzez boską, męską penetracyjną siłę pioruna.
Diamentowe ostrze świadomości. Phurba (tyb.). Moc przecinająca iluzję, penetrująca z góry strukturę matriksu.
Siła penetrująca z góry, ustanawiająca świętą i bezpieczną przestrzeń na przychodzące zmiany. Ustanawiająca na powrót miłosne połączenie nieba i ziemi. Rozświetlająca, pokazująca drogę. Moc ta sprowadza ducha do ciała. Przynosząc świadomość do najgęstszych, ukrytych poziomów.