Sesje indywidualne z Arya Tarą

 

Zapraszam na indywidualne sesje Uzdrawiania Seksualnego, które pozwalają na usunięcie blokad, połączeniu duchowości z seksualnością, wejście w pełnię mocy, pogłębienie intymności w relacjach, wzmacnianie męskości i kobiecości.

Sesje Uzdrawiania obejmują wszelkiego rodzaju obszary, jak np. 

 • nadużycia seksualne (wcieleniowe, pokoleniowe)
 • traumy
 • aktywacja energii seksualnej
 • praca z niedojrzała kobiecością 
 • praca z niedojrzała męskością
 • praktyki oddechowe
 • praktyki medytacyjne
 • świadome stawianie granic i potrzeb
 • wchodzenie w swoja moc
 • nauka świadomego dotyku

 

Sesje są wykonywane na materacu na podłodze. Ważne aby mieć ze sobą przygotowany duży ręcznik do położenia się na nim, oraz pareo (duża chusta) aby przykryło całe ciało.

Podczas sesji są wykonywane różnego rodzaju techniki, które Arya stosuje, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pracy z ciałem, poprzez masaż, szamanizm, techniki oddechowe, techniki rozbrajania ciała, sztuki świątynne, tradycyjna Tantrę.

Sesje poświęcone są transformacji, uzdrawianiu, aktywacji. Dlatego Twoja intencja na sesje jest najważniejsza – co pragniesz puścić, uzdrowić, aktywować, zmienić w sobie i w swoim życiu, na co się otworzyć. 

 

Oprócz Sesji Uzdrawiania jest możliwość zarezerwowania Masażu Tantrycznego

Oferuję:

 • Tantryczny Rytuał Masażu Kaszmirskiego
 • Masaż Tantryczny “Taniec Ognistego Węża”
 • Masaż Tantryczny Klasyczny
 • Masaże są wykonywane na materacu na podłodze. Ważne aby mieć ze sobą przygotowany duży ręcznik do położenia się na nim, oraz pareo (duża chusta) aby przykryło całe ciało.
 • Dobór masażu następuje po uprzedniej konsultacji. 
 • Poniżej opisy poszczególnych masaży
 • DZIAŁANIE MASAŻU TANTRYCZNEGO: Doświadczenie masażu Tantrycznego aktywuje głębokie, samouzdrawiające właściwości naszego ciała. Aktywowana energia nie tylko zasila ale także odbudowuje strukturę naszego DNA. W trakcie przyjmowania masażu, mamy szansę poddać się, rozpuścić na jakiś czas nasze ograniczenia i doświadczyć wielowymiarowej błogości.Poprzez masaż tantryczny dążymy do przebudzenia energii życiowej (która jest energią seksualną) w każdej komórce naszego ciała. Przeprowadzamy tę energię z dolnych części ciała do górnych, odblokowując zastałą energię i oczyszczając poszczególne czakry oraz kanały energetyczne, dlatego też masaż tantryczny posiada charakter uzdrawiający. Jednak głównym celem masażu jest pełne otwarcie ciała na błogość, na przyjemność, na orgazmiczne doznania w całym ciele. 

 

❤️Masaż Tantryczny Klasyczny: ZMYSŁY SZEROKO OTWARTE❤️

Jest to wprowadzający masaż tantryczny, który może być wykonany na totalnie nagim ciele, lub częściowo. Zależy od indywidualnej otwartości. 

Masaż otwiera ciało na przyjemność, pomaga wejść głębiej w potrzeby związane z intymnością, rodzajem dotyku. Aktywuje siłę życiowa (tzw. Shakti lub Kundalini)

Nasza energia seksualna jest częścią uniwersalnej siły życiowej. Dzięki świadomemu dotykowi, który płynie z serca, ta inteligentna siła życiowa w ludzkich ciałach może zostać zainicjowana, by w rezultacie na stałe zagościć wewnątrz nas. 

 

❤️TANTRYCZNY RYTUAŁ MASAŻU KASZMIRSKIEGO❤️

Piękny i zmysłowy rytuał masażu pochodzi z północnych Indii z tradycji Kaszmirskiego Sziwaizmu. Łączy ze sobą serce, ciało i ducha, aktywując i oczyszczając czakry. Wprowadza w błogostan odczuwany przez całą naszą istotę.

W trakcie masażu całego ciała doświadczysz połączenia ze sobą samym oraz otworzysz się na wewnętrzny, zmysłowy strumień energii życiowej. Ten masaż jest bardziej intensywny niż inne rodzaje masaży ponieważ silnie aktywuje przepływ energii, dzięki wykorzystaniu specjalnych pozycji ciała. To nie tylko masaż, to świadoma praktyka duchowa poprzez ciało. Pełne mocy, intymne i ekstatyczne przeżycie!

Wykracza znacznie poza zwykły masaż oferując uzdrawianie poprzez otwieranie się ciała na błogość oraz tantryczny przekaz energetyczny. Dlatego przygotowanie i odpowiedni stan umysłu jest niezwykle ważny, aby magia i moc tego rytuału nie zostały zredukowane do czystej techniki.

 

❤️TANIEC OGNISTEGO WĘŻA❤️ (Dla zaawansowanych)

Specyfika tego masażu polega na tym, że zarówno osoba dająca masaż, jak i przyjmująca, niezależnie od płci, wchodzi w swoją aktywną energię kobiecą czyli właśnie Kundalini. Zaangażowane w masaż jest całe ciało. Masujący masuje ciało wężowymi ruchami. Dotyk jest świadomy, głęboki, powolny i oplatający. Aktywowana jest energia seksualna, która umiejętnie przetransformowana uruchomi samouzdrawiające możliwości ciała, otworzy nas na ekstatyczne doznania oraz otworzy szeroko bramy percepcji.

Jest to masaż całego ciała i zawiera w sobie rytuał masażu joni i lingama.

 

Informacje i rezerwacja:

[email protected]

 <<Formularz zgłoszeniowy >>