Spotkanie ze swoim Mężczyzną

Wewnętrzna Unia

19-24 października 2021, koło Krakowa

6 – dniowy warsztat  tantryczny dla kobiet

Prowadzenie: Dechen Dorje i Arya Tara

 

Męskość i kobiecość

Tantra opisuje świat poprzez polaryzacje żeńskich i męskich pierwiastków. Oznacza to, że we wszystkim, co jest współistnieją dwa bieguny: to co męskie i to, co żeńskie, yin i yang. Wszystko zbudowane jest z tych dwóch pierwiastków. Istnieją tym samym w każdej komórce naszego ciała niezależnie od tego, czy urodziłaś się kobietą, czy mężczyzną.
Aspekt żeński przejawia się przez miękkość, delikatność, ruch, subtelność, przestrzeń, nieuwarunkowaną miłość, odczuwanie piękna i wszelkich form życia. Te części nas które utożsamiają się z kobiecością, grupują się po lewej stronie naszego ciała. Możemy je nazwać Animą lub Wewnętrzną Kobietą. Aspekt męski zaś to stabilna obecność, stanowczość, twardość, decyzyjność, sprawczość, skuteczne działanie dostosowane do okoliczności. Te części nas, które utożsamiają się z męskością, grupują się po prawej stronie naszego ciała. Nazywamy je Animusem lub Wewnętrznym Mężczyzną.
Z pewnością w większym lub mniejszym stopniu umiesz odnaleźć w sobie obydwa te aspekty, bowiem wszyscy jesteśmy sumą doświadczeń naszych rodziców i przodków, skumulowanych w DNA i tego co przynosimy rodząc się w tym ciele. Niesiemy więc ze sobą doświadczenia pokoleń, które mają realny wpływ na nasze życie tu i teraz.

 

Deficyty

Zazwyczaj jednak dzieje się tę tak, że jedna z tych struktur (męska lub żeńska) jest wykształcona w mniejszym stopniu a druga jest dominująca albo obie są w pewien sposób niedojrzałe. Powodem jest represyjny wpływ naszej kultury na etapie rozwoju osobowości i dojrzewania, który nie pozwala na swobodną ekspresję i ewolucję animusa i animy wewnątrz nas.
Powoduje to, że kobiety, które nie mają przebudzonego aspektu męskiego, szukają oparcia i bezpieczeństwa na zewnątrz siebie, ofiarowując w zamian swoją żeńską jakość. Często ich własny wewnętrzny mężczyzna jest uśpiony lub emocjonalnie niedostępny. Szukają potwierdzenia swojej kobiecości i wartości na zewnątrz, bo ich wewnętrzny mężczyzna dla nich nie istnieje lub nie mają z nim kontaktu. Ponieważ zewnętrzna rzeczywistość jest odbiciem tego co jest wewnątrz nas, partnerzy których spotykamy w naszym życiu, w dużym stopniu reprezentują naszego animusa lub animę.
Zamiast więc tworzyć piękne relacje, nieświadomie wypełniamy brakujące części w nas samych, dziwiąc się, że przyciągamy wciąż jeden typ mężczyzny.
Podobnie mężczyźni tłumią swoje wewnętrzne kobiece struktury, nie akceptują swojej kobiecej, wrażliwej, serdecznej, soczystej strony i mają głębokie deficyty żeńskiej energii. Nie mając dostępu do swoich zasobów energii życiowej, zaczynają czerpać ją od kobiet. A relacje, które tworzą bazują na współuzależnieniu i po jakimś czasie stają się toksyczne.

 

Kobiety bardziej rozumieją konieczność transformacji systemu patriarchalnego. Zdają sobie sprawę, że one są tym pokoleniem, które zmieni ludzkość. Z tego powodu zdecydowanie bardziej intensywnie rozwijają się od mężczyzn. Renesans kobiecej mocy sprawia, że poprzez połączenie duchowości i seksualności przyśpiesza się nasza ewolucja. Co wiąże się z przywróceniem kobietom własnej tożsamości i transformacją zbiorowego cienia.
Nadchodzi czas, gdy przebudzona, boginiczna energia kobiet, przyciągnie z przestrzeni oświecony aspekt męski. Wielka bogini Siakti podnosi się i przywołuje Shiwę. Przywołanie boskiej mocy męskiej, czystej świadomości, jest fundamentem dla transformacji niedojrzałych aspektów męskich, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Moc męskiego pierwiastka schodzi w głąb kolektywnego ciała ludzkości i rozpoczyna proces stopniowego przebudzenia całej populacji ziemi.

 

W trakcie warsztatu:
 • zajmiemy się przebudzeniem naszego wewnętrznego mężczyzny i przygotowaniem go do spotkania z naszą wewnętrzną kobietą.
 • Poprzez prowadzone medytacje i pracę z energią i świadomością, będziemy mogli przebudzić różne struktury wewnętrznego mężczyzny i w rezultacie zintegrować go ze strumieniem czystej męskiej esencji, płynącej z góry. Integracja będzie prowadzić do przemiany niedojrzałych aspektów w czystą męską jakość.
 • Jednocześnie aktywowana energia Siakti wesprze proces oczyszczenia starych skostniałych struktur ego.
 • wszelkie patriarchalne męskie aspekty, jak nadmierna kontrola, rywalizacja, nastawienie na cel, odcięcie od ciała, będą mogły zostać przetransformowane poprzez czystą esencję męską i żeńską.

 

Ceremonia aktywacja dziedzictwa Lemuriańskiego 

Starożytne czasy Lemurii są określane jako ”Złoty wiek Ludzkości”
To najpiękniejsze czasy w historii tej planety. Lemurianie zbudowali najbardziej rozwiniętą duchowo ziemską cywilizację, żyjąc w głębokim połączeniu z naturą, z duchami przyrody. Tworzyli matriarchalną cywilizację pokoju, żeńska energia nadawało ton we wszystkich dziedzinach życia. Rozwijali technologię duchową kontaktując się ze sobą telepatycznie i podróżując w ciałach energetycznych. Energia seksualna traktowana jako źródło życia, była uświęconem środkiem, który zapewniał szczęście i dobrobyt społeczności. Była obecna we wszystkich dziedzinach życia, służyła do uzdrawiania, manifestacji wspólnej wizji, podróżach w czasie i przestrzeni, integracji wymiaru ziemskiego z kosmicznym. Lemuria zniknęła dawno temu, ale stworzyła duchowy fundament dla obecnej ludzkości i wiele z tego co pozytywne w nas zawdzięczamy tej spuściźnie. Ich dziedzictwo, ich DNA żyje w pamięci naszych ciał. 
W mądrości esencji kobiecej płynącej z Lemurii jest bardzo dużo przestrzeni na naszą indywidualną ekspresję i oddzielność. Ale
w centrum jest ”MY” jako wspólnotowość i połączenie indywidualności. W tym wspólnym polu, dobro i szczęście każdej istoty żyjącej  jest równoznaczne z dobrobytem całej społeczności.  Z tego miejsca, wszystkie istoty są po prostu inną ekspresją, innym potencjałem, tego czym naprawdę jesteśmy.
Lemuria nigdy nie została całkowicie zniszczona, jak to jest postrzegane w obecnym czasie.
Wciąż istnieje do dziś z częstotliwością czwartego i piątego wymiaru, jeszcze niewidoczną dla naszego postrzegania. Ponieważ zasłona między tymi wymiarami wciąż staje się coraz cieńsza, być może w niezbyt odległej przyszłości Lemuria, objawi się nam w bardzo fizyczny i namacalny sposób.
Kiedy otworzymy się na wyso-kowibracyjny, świadomy sposób życia i oczyścimy się ze wszystkich zniekształconych i negatywnych systemów przekonań, będziemy mogli ponownie ujrzeć Lemurię i  dołączyć do jej ukrytego wymiaru.

Kulminacją warsztatu będzie specjalna ceremonia aktywująca pole energetyczne, pamięć i moc dawnej Lemurii.
Przywołamy do ciała nasz żeński rodowód  z tamtych czasów. Ceremonia stworzy przestrzeń do wspólnego działania, do połączenia naszych sił do tej pory rozdzielonych. Skupienia wszystkich naszych talentów i właściwości w jedną wspólną moc.

 

 Unia żeńskiego i męskiego

Zwieńczeniem całego procesu będzie wewnętrzna unia, czyli ekstatyczne połączenie między przebudzonymi i przetransformowanymi strukturami męskimi wewnątrz nas a naszą wewnętrzną kobietą.
Nowa jakość wewnętrznego połączenia wpłynie bezpośrednio na relacje z mężczyznami w naszym życiu, partnerami, mężami, kochankami. W odpowiedzi na zmianę wewnątrz nas, życiowi partnerzy także uzyskają nową otwartą przestrzeń na swój rozwój. Nasze deficyty przestaną określać nasze relacje. Zaczniemy przyciągać ludzi i sytuacje wspierające prawdziwe partnerstwo. Połączenie czystej esencji męskiej i żeńskiej wewnątrz nas, otworzy nową drogę na relacje bardziej szczęśliwe i wolne od konfliktów.

 
Jeśli zatem chcesz:
 • zacząć działać pomimo lęku,
 • zyskać poczucie bezpieczeństwa,
 • podejmować odpowiedzialność za swoje życie, czyli działać wykorzystując świadomość,
 • zyskać stabilność emocjonalną,
 • rozpoznawać co jest dobre dla ciebie i czego naprawdę pragniesz,
 • realizować swoje życiowe cele,
 • zyskać fundament, na którym może się rozwijać twoja kobiecość,
 • poprawić jakość swoich relacji z partnerem,
 • przyciągać zrównoważonych, stabilnych, odpowiedzialnych, świadomych partnerów,
 • objąć w pełni swoją seksualność,
 • objąć swoje deficyty, braki, niespełnienia i je wypełnić
 
Informacje organizacyjne:
 • Termin: 19-24 października 2021 od wtorku 18:00 do niedzieli 15:00
 • Miejsce: Ośrodek warsztatowy koło Gorlic
 • Wymiana energetyczna: 1000 pln
 • Koszt pobytu: 140zł/osobę/dobę
 • Zadatek (bezzwrotny): 400 pln
 • Informacje: [email protected]
 • ZAPISY: przez formularz rejestracyjny <<Tutaj>>

 

Opinie uczestników

Warsztat był dla mnie bardzo uwalniającym doświadczeniem . Wiele emocji trudnych wychodziło, łzy same płynęły . Było to bardzo prawdziwe i naturalne. W końcu spotkałam się z męską jakością w sobie której wcześniej nie dostrzegałam , nie miałam pojęcia że jest i potrzebuje być zauważona. Po tym smutku i łzach przyszło ukojenie i lekkość. Więcej akceptacji, światła, energii. Możliwość połączenia dwóch jakości , żeńskiej i męskiej w sobie . A wtedy inne doświadczanej siebie w relacji ze sobą i z innymi, z partnerem.  Warsztat dużo wnosi do poznawania samego siebie, pomaga wchodzić na kolejne szczeble drabiny  życia, łączy części nas które były rozdzielone, dzięki czemu stajemy się silniejsi i bardziej świadomie podchodzimy  do życia, do każdej chwili i do energii, która jest w nas i która nas otacza. Bardzo dziękuję prowadzącym Dechen Dorje i Arya Tara za piękną i bezpieczną przestrzeń podczas warsztatów. Za bogatą wiedzę i doświadczenie. Pozdrawiam ciepło Magdalena Mazonik 💗 8.12.2020

Warsztat był dla mnie wspaniałym wewnętrznym połączeniem. Na prawdę czułam pełnię siebie. Od tamtego czasu czuje na co dzień ogromny spokój, który ułatwia mi życie codzienne. Po prostu zaczęłam inaczej podchodzić do stresujących sytuacji. Przed warsztatami dużo czułam, ale po warsztatach czuję jeszcze więcej. Czuję również i widzę po sobie, że aktualnie jestem w ciągłym procesie i fazie oczyszczania swojego ciala i duszy. Na szczęście wszystko zmierza w dobrym kierunku. Każda kobieta pokazała mi coś od siebie, co dawało mi wiele do myślenia. Dzięki różnym praktykom przepracowałem wiele sytuacji z życia, dzięki temu aktualnie jest mi lżej. Warsztaty były prowadzone przez Was w przepiękny sposób. Czułam, że nic mi się nie stanie, bo czuwacie nade mna, jak i nad każda kobieta uczestnicząca w warsztatach. Daliście mi ogromny komfort do procesów zachodzących we mnie. Nawet jak czasem za bardzo włączał mi się umysł podczas warsztatów to poprzez sprzyjająca atmosferę moglam pozwolić sobie na czucie 🤗  Jesteście cudowni! ❤️   Dziekuje z calego serca ❤️   Ściskam gorąco,  Agata ⭐️ 6.12.2020

Warsztat “Wewnętrzny Mężczyzna” pojawił się na mojej drodze jak na zamówienie. Praca z moim wewnętrznym “Kowbojem ” trwała już jakiś czas.  W najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewałam się tak głębokiej, wielowymiarowej oraz intensywnej pracy.  Po miesiącu który upłynął od warsztatu wydarzyło się tak wiele zmian w moim życiu że mam wrażenie że minęło pół roku.  Zmiany nie dotyczą tylko mnie. Moja transformacja wpłynęła na mojego partnera, moją mamę, relacje z ludźmi coś niesamowitego

Komunikując się z moim wewnętrznym Mężczyzna który przed przyjazdem na warsztat zamanifestował się jako kowboj, odkryłam że jest wilkiem uwięzionym w klatce przez co kąsa moją wewnętrzną Kobiet. Zrozumienie potrzeb mojej wewnętrznej Pary pozwoliło mi na danie przestrzeni mojemu Mężczyźnie oraz  obecności dającej poczucie  bezpieczeństwa mojej Kobiecie. Od warsztatu nieprzerwanie trwa taniec pięknie połączonych energii. Moja dzika, poraniona kobieta przeszła transformację. Teraz w końcu wiem co to znaczy być w kobiecej miękkiej a zarazem niesamowicie sprawczej energii. Pierwszy raz w życiu pozwoliłam sobie “nie wiedzieć” i być w tym stanie. Przede mną otworzyły się kolejne możliwość. Zrozumiałam że można żyć nie działając a kreując coś fantastycznego  Cały warsztat był oparty na ogromnej wiedzy i doświadczeniu Dechena i Arya.Z tego miejsca chciałam Wam ogromnie podziękować za stworzenie bezpiecznej przestrzeni dzięki której Alchemia się zadziała. z Miłością, Ana 5.12.2020

Warsztaty “Spotkanie ze swoim mężczyzną” były jedną z najpiękniejszych podróży jaką mogłam sobie podarować..
W przestrzeni miłości, w pełnym szacunku dla wewnętrznych wartości i swojego ciała w towarzystwie cudownych otwartych kobiet i męskiej stabilnej obecności dokonała się tak długo oczekiwana we mnie unia kobiecości i męskości.. Ma to zdecydowany wpływ na postrzeganie i odczuwanie mojego wewnętrznego i zewnętrznego świata.. Patrzę na siebie i na mojego męża szeroko otwartym sercem przyjmując nasze cienie i światło za możliwość transformacji i bycia w jedności…  Z wdzięcznością. 
Namaste . Kali, uczestniczka warsztatu ”Spotkanie ze swoim Mężczyzną”; październik 2018

Dla mnie to niezwykle przeżycie. Chciałam dotknąć tylko wewnętrznego mężczyznę, a poczułam go fizycznie w ciele, najpierw z jego niedojrzałością i moimi oczekiwaniami względem niego, a potem z akceptacją i przyjęciem tego co jest. Wiele nieoczekiwanych sytuacji, ale też połączenie z innymi kobietami na różnych dla mnie nieznanych jeszcze poziomach. Intensywność tych energii a także energii kobiecej, aby mogła się złączyć z męską w pełni. Jestem pełna wdzięczności. Dziękuję.

Zuza, uczestniczka warsztatu ”Spotkanie ze swoim Mężczyzną”; październik 2018

Ogromna wdzięczność dla Dechena Dorje z Domu Tantry za jego PROWADZENIE, OBECNOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ podczas 4-dniowego warsztatu “Spotkanie z wewnętrznym Mężczyzną”.
Dzięki bezpiecznej przestrzeni, którą trzymał Dechen, mogłam całkowicie puścić i poddać się. Mogłam swobodnie wyrazić to, czego doświadczyłam podczas każdej aktywności, medytacji, tańca, kontaktu. Przebywając w energii mojego wewnętrznego mężczyzny, poczułam się szczęśliwa i wolna. Wrażenie czystej Boskiej Męskości było tak piękne. Było znacznie więcej niż tylko rozpoznanie, było dużo praktyki, a energia rosła, ewoluowała, przekształcała się. Mój wewnętrzny mężczyzna jest gotowy, by utrzymać przestrzeń dla mojej wewnętrznej kobiety.
Oboje są gotowi zanurzyć się w Boskiej Jedności.
Miłość i uznanie

Dorota, uczestniczka warsztatu ”Spotkanie ze swoim Mężczyzną”; październik 2018