ŚWIĄTYNNY MASAŻ LEMURIAŃSKI

ORGAZMICZNA PODRÓŻ DO ŚWIĄTYNI CIAŁA

1-6 czerwca 2021
6-dniowy  kurs masażu tantrycznego dla singli i par
Prowadzenie: Arya Tārā

Zapraszam cię kobieto i mężczyzno do aktywowania siły życiowej, twoich soków życiowych, twojej esencji jestestwa. Nasza energia seksualna jest paliwem twórczym, aktywując każde najmniejsze części nas, wprowadzając nas w wibracje, dzięki którym możemy doświadczyć stanu błogości.
Dzięki świadomemu dotykowi, który płynie z serca, możemy inicjować siłę życiową wewnątrz nas, aby mogła się rozgościć na stałe.
Nasze ciało, poddane wysokim wibracjom, energii która uwalnia się podczas masażu, może obudzić pamięć komórkową, doprowadzając nas do głębszego odczuwania, do komunikacji na wyższym poziomie.

Jeżeli pragniesz nauczyć się masażu który łączy ze sobą wszystkie żywioły, a szczególnie żywiołu wody i ognia? Jeśli chciałbyś/chciałabyś doświadczyć głębokiego połączenia ze sobą, ze swoją orgazmiczną naturą? Doświadczyć błogości wewnętrznej na poziomach wysoko wibracyjnych? Gdzie nie tylko dotyk fizyczny i energetyczny ma znaczenie, lecz również dotyk duchowy? Jeśli pragniesz pogłębić połączenie ze swoim partnerem/partnerką? Chciałbyś/chciałabyś poczuć masaż, który odbiega od typowych masaży tantrycznych i zagłębić się w unikatowy i błogi dotyk?

Orgazmiczna podróż do świątyni ciała, to warsztat na którym nie tylko nauczysz się technik masażu, ale również doświadczysz i poznasz jak świadomie i sercem przekazywać dotyk drugiej osobie; jak wprowadzić wysokie wibracje w ciało; jak używać głosu do wprowadzenia głębszego połączenia pomiędzy dwojgiem ludzi.

Świątynny Masaż Lemuriański to mistyczno-szamański rytuał docierający do pierwotnych pokładów mocy wewnątrz nas. W trakcie przyjmowania masażu, będziesz mógł/mogła rozpuścić na jakiś czas swoje ograniczenia i doświadczyć wielowymiarowej błogości. Jest to warsztat dla osób początkujących jak i zaawansowanych w masażach, chcących poznać unikatowego i autorskiego masażu tantrycznego.
Wcześniejsze przygotowanie nie jest potrzebne. Zapraszam w parze lub solo. Gdy nie masz pary na pewno dobierzemy partnera/partnerkę dla ciebie.

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO NA WARSZTACIE?

Wyobraź sobie, że twoje ciało dostaje taki dotyk, jakiego pragniesz, gdy jesteś zmęczona do energetyzuje cię, gdy potrzebujesz relaksu – przyjemnie uspokoi zmysły. Potrafisz dawać i otwierać się na przepływ energii płynącej z serca poprzez dłonie osoby masującej.
Wszystko to zaczyna się od świadomości, energii i komunikacji. Warsztat ten oparty jest na doświadczeniu, podczas którego nauczysz się podstaw komunikacji intymnej, w tym określania swoich potrzeb i granic. Doświadczysz świadomego dotyku, medytacji i magii tantrycznego rytuału w bezpiecznej atmosferze zmysłowości i uświęcenia ciała.

CO CECHUJE MASAŻ LEMURIAŃSKI?

To nie tylko przyjemna dla zmysłów oprawa, ale przede wszystkim praca z energią i świadomością, dotykanie ducha poprzez ciało.  Nasze ciało jest świątynią ducha. Manifestujemy ducha na ziemi poprzez fizyczne ciało, doświadczające siebie jako nośnika ciała energetycznego.  Masaż ten działa na ciało energetyczne i jest inicjacją w naszą naturę jako istot energetycznych, boskich istot ognia i światła.  Ta inicjacja lub objawienie jest prawdziwym celem naszej seksualnej energii, tęsknoty za połączeniem się z czymś większym i piękniejszym niż nasze ego.
Podczas masażu będziemy używać głosu, dźwięków, muzyki, aby poprzez te wibracje wejść głębiej w poziom komórkowy, aby połączyć się z wyższymi wymiarami.

ŚCIEŻKA DOTYKU

Dotyk jest istotną formą odżywiania i afirmacji, a zmysłowy masaż sposobem komunikacji niewerbalnej i bezpośredniej.  Otrzymanie masażu tantrycznego oznacza wprowadzenie w doświadczenie tantryczne i świadomość tantryczną.  Często masaż tantryczny może być pierwszym kontaktem z energią i ciałem energetycznym oraz potencjałem rozszerzenia energii seksualnej na całe ciało.  Na ścieżce dotyku nauczysz się dawać te inicjacje masażu, prywatnie partnerowi lub zawodowo klientom.

MASAŻ JONI I LINGAMA

Będziemy się uczyć technik masażu joni i lingama. Nacisk kładziony jest na rozluźnienie energii, aby przyjemność rozszerzyła się poza miednicę, aby energia seksualna rozszerzyła się do serca, a następnie w górę do czakry korony i do wyższych czakr. Dla kobiet nauczymy się nie tylko masażu punktu G, ale także inne strefy erogenne wewnątrz i na zewnątrz joni.  W przypadku mężczyzn nauczymy się technik masażu lingama oraz sposoby rozluźniania obszarów wokół niego.

DZIEDZICTWO LEMURIAŃSKIE

Starożytne czasy Lemurii są określane jako ”Złoty wiek Ludzkości”. To najpiękniejsze czasy w historii tej planety. Lemurianie zbudowali najbardziej rozwiniętą duchowo ziemską cywilizację, żyjąc w głębokim połączeniu z naturą, z duchami przyrody. Tworzyli matriarchalną cywilizację pokoju, żeńska energia nadawało ton we wszystkich dziedzinach życia. Rozwijali technologię duchową kontaktując się ze sobą telepatycznie i podróżując w ciałach energetycznych. Energia seksualna traktowana jako źródło życia, była uświęconym środkiem, który zapewniał szczęście i dobrobyt społeczności. Była obecna we wszystkich dziedzinach życia, służyła do uzdrawiania, manifestacji wspólnej wizji, podróżach w czasie i przestrzeni, integracji wymiaru ziemskiego z kosmicznym. Lemuria zniknęła dawno temu, ale stworzyła duchowy fundament dla obecnej ludzkości i wiele z tego co pozytywne w nas zawdzięczamy tej spuściźnie. Ich dziedzictwo, ich DNA żyje w pamięci naszych ciał. Podczas warsztatu będziemy przywoływać to dziedzictwo poprzez wibracje w głosie, taniec, ruch, dotyk. Połączymy się z lądem teraźniejszych Hawajów, gdzie istniała Lemuria. Stamtąd zasięgniemy tej wielowymiarowej wiedzy, pamięci komórkowej, aby zamanifestować i zintegrować wymiar ziemski z kosmicznym.

PODCZAS WARSZTATU NAUCZYSZ SIĘ I DOŚWIADCZYSZ

 • Nauki autorskiego masażu tantrycznego
 • Rytualnego masażu lingama i joni
 • Zdobędziesz lub pogłębisz swoje umiejętności zmysłowego dotyku
 • Poznasz różne energie dotyku
 • Nauczysz się zmysłowego, uzdrawiającego i niezwykle przyjemnego masażu żywiołów
 • Poznasz jak połączyć przyjemność fizyczną z duchowym uniesieniem
 • Odkryjesz radość przyjmowania poprzez odpuszczenie i oddanie kontroli
 • Pogłębisz swoją relację z ukochanym/ą, (jeżeli przyjedziecie razem)
 • Otworzysz się na przyjemność i zaufanie w relacji
 • Odkryjesz jak głos i wibracje wpływają na podwyższenie wibracji w ciele
 • Doświadczysz orgazmicznego oddechu
 • Puścisz wodze kontroli podczas ognistego tańca Shakti oraz połączysz się w tańcu ze świadomością Shivy
 • Poznasz koncepcję koła zgody – narzędzia wspierającego komunikację i bezpieczeństwo podczas masażu, dzięki czemu zarówno masowany/a jak i masujący/a mogą pozwolić sobie na otwartość i przepływ energii.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

 • Termin: 1-6 czerwca 2021 od wtorku 17:00 do niedzieli 14:00
 • Miejsce: Ośrodek warsztatowy “Jaworowy Dom”
 • Wymiana energetyczna: 1144 pln
 • Koszt pobytu:
  -pokój 2 osobowy – 165zł/osobę/dobę
  -pokój 3-4 osoby- 150zł/osobę/dobę
  -pokoje 5-6-7 osobowe- 140zł/osobę/dobę
 • Zadatek (bezzwrotny): 444 pln
 • Informacje: [email protected]
 • ZAPISY: przez formularz rejestracyjny <<Tutaj>>
 
Opinie poprzednich uczestników:

Dla mnie doświadczeniem tego kursu była miłość, nieprawdopodobnie wielkie uczucie miłości we wspólnocie ludzi, kobiet i mężczyzn, a to dla mnie bardzo dziwne, ponieważ w przeszłości byłem wykorzystywany przez mężczyzn i mimo, iż z serca wybaczyłem i na rozum też odpuściłem, to jednak moje ciało zawsze się buntowało w kontakcie z innymi mężczyznami. A tutaj na kursie zacząłem lubić dotyk mężczyzn, misiaczki… nagle przestałem odsuwać się od facetów, zacząłem ich słuchać i podziwiać, moje serce było mocniejsze, niż moje ciało, niż urazy z przeszłości. Podczas lemuriańskiego kursu masażu tantrycznego przewartościowaniu uległa moja seksualność, podejście do kobiet – z ciała focus przesunął się na ducha, oraz moja męskość. A w ostatnim akordzie tego kursu odkryłem w sobie kobietę, kawałek kobiety i znów byłem zaskoczony.
Podczas masażu przeżyłem najcudowniejsze fizyczne doświadczenie w moim życiu, czułem każdy mój organ wewnętrzny, pod skórą miałem miliony receptorów, które wyrywały się wszystkie naraz żeby krzyczeć: “kocham cię” ! “Jest mi dobrze”! I to doświadczenie, bardzo głębokie, fizyczne i duchowe nie miało żadnych konsekwencji, to znaczy że moja miłość, moje uczucia, które zaczęły rozkwitać nagle nie dotyczyły partnerek z którymi miałem możliwość praktykować, tylko wszystkich, całej wspólnoty.
~Robert 19.12.2020


 Na warsztatach masażu tantrycznego byłam pierwszy raz w życiu í cieszę się, że właśnie u Aryi. Stworzyła bezpieczną, wysokowibracyjną przestrzeń w której mogłam doświadczać pracy z oddechem, przekonaniami, energią. Odbierać í dawać masaż zupełnie inaczej niż robiłam to do tej pory. Nie spodziewałam się tego jak głęboko uzdrawiającą jest energia seksualna świadomie prowadzona. Moje najgłębsze zranienia szczególnie jeśli chodzi o kontakty z mężczyznami wychodziły ze mnie i natychmiast były uzdrawiane przez świadomą i czułą obecność w bezwarunkowej miłości. Pragnę z całego serca nieść to uzdrowienie dalej swoim klientom.  Polecam te warsztaty wszystkim, którzy czują blokady na jakimkolwiek poziomie í mają na tyle odwagi by stanąć przed sobą í innymi w prawdzie. Zadzieje się magia.
~Kamila 15.12.2020

 Mając spojrzenie na różne techniki masażu tantrycznego ich ogromną potrzebę i celowość dla ludzi chcących pogłębić kontakt ze swoim wnętrzem w różnych celach, bo intencje mogą być różne, Świątynny Masaż Lemuriański był bardzo mocnym doznaniem dla mnie. Technika masażu, prowadzenie energii z przestrzeni, ukierunkowanie i rozprowadzenie energii seksualnej w ciele (bez jej uwalniania na zewnątrz) w piękny wymowny sposób, aby eksplorowała nasze wnętrze głęboko i wymownie na poziomach, normalnie w masażu niedostrzegalnym, są niesamowicie wartościowe i unikalne. Tym bardziej, że pierwszy masaż otrzymałem od wspaniałej osoby. Pisze zarówno z doświadczenia jak i intuicji. Polecam świadomym osobom, które poprzez eksplorację energii seksualnej w ciele chcą mocnym doznaniem wejść głębiej i poznać wymowniej odpowiedzi na swoje intencje i pytania, które sobie zadają, bo ten masaż jest piękną bramą do ich osiągnięcia, a mało jest takich mocno ukierunkowanych i szybkich technik, które te aspekty pozwalają poznać.
~Mariusz 5.01.2021

 To dla mnie był czas niezwykły. Niezwykłej bliskości serc, dusz i ciał. Przeniesienie się w zapomniane przestrzenie, które ukazały się podczas masaży i odtwarzały się w pamięci mojego ciała. Przeżyłam podczas tych kilku dni ponowne narodziny ku bliskości z Siostrami i tym samym własną kobiecością. Poczułam ogromną wdzięczność wobec mężczyzn na Ziemi za ich odwagę bycia w połączeniu z sercem, we wrażliwości i zarazem poszukiwaniu spełnienia, misji i świadomego działania. Poczułam seksualność jako czystą siłę kreacji i moc bycia w prawdzie w sobie i na zewnątrz. Mam ogromną wdzięczność dla Ciebie Arya za prowadzenie tego spotkania, za przewodnictwo naszemu Plemieniu, za Twoje dary i niezwykła łagodność Istnienia. Dziękuję że jesteś i że mogę cię poznawać i zarazem siebie w ten relacji.
~Leila 14.12.2020

 Warsztat Świątynnego Masażu Lemuriańskiego z Aryą, to naprawdę piękne przeżycie. Wibracje Lemurii, przywoływane w trakcie warsztatów, mogą zintegrować się i zostać w sercu. Przestrzeń serca wzrasta i jest mnóstwo radości i miłości, które uzdrawiają na wielu poziomach. Relacje jakie w trakcie warsztatów nawiązywałam wznosiły, a za takim otwarciem i autentycznością z drugim człowiekiem potem się tęskni;) Czystość, ciepło i lekkość przekazu serca Aryi urzeka i rozbraja. Masaż w jej wykonaniu to piękno. Bardzo, BARDZO cieszę się, że mogłam być na tym warsztacie:)
~Gosia 22.12.2020

 Już dawno nie czułem się tak jak po warsztacie Świątynnego Masażu Lemuriańskiego, nie było w stanie poruszyć mojego serca, tak jak czas i przestrzeń których doświadczyłem w obecności Twojej… to było niczym powrót do domu. To był piękny czas i żal było was wszystkich opuszczać, wracać do rzeczywistości.
~Dariusz 17.12.2020

 Jeszcze raz bardzo dziękuję za cudowny warsztat,za tą cudowną atmosferę rozmowy i piękne praktyki.Cieszę się że trafiłem na ten warsztat i bardzo dużo wiedzy zostało mi przekazanej. Miałem na tym warsztacie podczas praktyk dużo przekazów i możliwości zobaczenia energii która tak pięknie płynęła,również poczułem podczas ceremonii że każda osoba coś ma mi do przekazania jakieś doświadczenie życia. Dla mnie ten warsztat był naprawdę ważnym przeżyciem celebracją, był naprawdę piękny. Każda ceremonia, medytacja, śpiewanie mantr  tańce, praktyki oddechowe to było coś pięknego. Praktyki przekazywane przez Aryę, były jak taniec to było cudowne, zaszczytem byłoby otrzymać masaż z twoich rąk.
~Krzysztof 13.12.2020