Tantryczny Rytuał Masażu Kaszmirskiego

4-dniowy  kurs masażu tantrycznego dla singli i par

Prowadzenie: Dechen Dorje

Nauczysz się i doświadczysz głęboko relaksującego i uzdrawiającego ciało Tradycyjnego Masażu Kaszmirskiego Shiva-Shakti.
Piękny i zmysłowy rytuał masażu pochodzi z północnych Indii z tradycji Kaszmirskiego Sziwaizmu.
Łączy ze sobą serce, ciało i ducha, aktywując i oczyszczając czakry. Wprowadza w błogostan odczuwany przez całą naszą istotę.
W trakcie masażu całego ciała doświadczysz połączenia ze sobą samym oraz otworzysz się na wewnętrzny, zmysłowy strumień energii życiowej. Ten masaż jest bardziej intensywny niż inne rodzaje masaży ponieważ silnie aktywuje przepływ energii, dzięki wykorzystaniu specjalnych pozycji ciała. To nie tylko masaż, to świadoma praktyka duchowa poprzez ciało. Pełne mocy, intymne i ekstatyczne przeżycie!

Wykracza znacznie poza zwykły masaż oferując uzdrawianie poprzez otwieranie się ciała na błogość oraz tantryczny przekaz energetyczny. Dlatego przygotowanie i odpowiedni stan umysłu jest niezwykle ważny, aby magia i moc tego rytuału nie zostały zredukowane do czystej techniki.

Zwykle na kursach masażu doświadczasz tylko masażu, tutaj poznasz tantryczne medytacje wprowadzające, nauczysz się przejrzyście komunikować swoje potrzeby i granice, będziesz cyrkulował oddechem w obiegu Shiva Shakti, zestroisz się z drugą osobą na wszystkich poziomach, przygotowując ciało i umysł na odkrycie nowego.

Poddaj się mu i ciesz się tym pełnym zmysłowości tańcem seksualnej polaryzacji.

Uwaga! Nie musisz być praktykującym tantrykiem, żeby wziąć udział w tym kursie. Jednak ze względu na poziom intymności w trakcie masażu, rekomendujemy go szczególnie dla par i doświadczonych osób.
Samodzielnie zdecydujesz, na jaki poziom intymności się otwierasz i jak głęboko wchodzisz w to doświadczenie.

Podczas warsztatu nauczysz się i doświadczysz:
  • unikalnego, rytualnego masażu celebrującego boski aspekt w kobiecie i mężczyźnie oraz głęboko uzdrawiającego i relaksującego poprzez otwieranie się ciała na więcej przyjemności
  • tantrycznej medytacji oddechu ShivaShakti stwarzającej wyjątkowy kontakt pomiędzy partnerami i łączącej duchowość z seksualnością jako przygotowanie do masażu
  • bliskości odnawiającej wygasłą więź seksualną
  • nowych wymiarów cielesno-duchowej przyjemności
  • pogłębisz znajomość koła zgody (poprzez nowe ćwiczenia), narzędzia komunikacji pozwalającego uniknąć nieporozumień oraz tworzącego bezpieczną przestrzeń i otwartość na przyjmowanie.
    Możesz przyjść ze swoim partnerem do masażu (bez względu na płeć) lub przyjść jako singiel, a pomożemy Ci się dobrać z odpowiednią osobą.
    W trakcie sesji masażów występuje nagość. Na zajęciach nie ma fizycznego seksu. 

 Opinie uczestników z poprzednich edycji tego warsztatu:

Ten Kaszmir to mistrzostwo. Był to dla mnie zaszczyt, że mogłam w tym wydarzeniu uczestniczyć mimo mojego zerowego doświadczenia w masażu w tak zacnej grupie. Dziękuję moim Partnerom za wyrozumiałość i zaskakujące feedbacki po każdej części tego widowiska. Odkryliście we mnie obszary, o których nie miałam pojęcia Love for all.
Agnieszka,***

Dziękuję za wspaniały warsztat! Mógłby trwać nie weekend a tydzień – i jeszcze byłoby mało – choc z drugiej strony nie wiem czy da sie wytrzymać tyle ekstazy???
Masaż kaszmirski – nie wiedziałam do końca na co jadę, ot – masaż tantryczny, znam już parę technik, to nauczę sie czegoś nowego… Ale TO …. przerosło moje najśmielsze oczekiwania….. Delikatny dotyk całego ciała, podnoszenie energii, duuuużo oleju….. – i dzieje się magia. Będę polecać wszystkim (już to robię).
Freya,***

Bardzo się cieszę, że mimo wichury oraz nagłego i niespodziewanego ataku zimy w grudniu dotarłam na kurs… Było cudownie! Wyniosłam z niego tak wiele, ale najważniejsze odczucie, które towarzyszy mi od wyjazdu to Pełnia i Kompletność – i to chyba mówi samo za siebie. Wspaniała grupa – spotkanie radosnych Dusz i Ciał
Agata,***

Namasté Siva&Shakti,
Otoczona genewską zimową mgłą, rozpakowuję walizeczkę wspomnień z warsztatu. Po pierwsze ogromne DZIĘKI za bardzo dobry wysoki poziom merytoryczny i niesamowicie dobrą organizację. Całej grupie dziękuję za energię, która otwierała się i zamykała pod wpływem emocji i doznań, aby rozwinąć się jak kwiat lotosu podgrzany promieniami dotyku, skropiony kroplami tolerancji i otoczony blaskiem świadomości.
Ela,***