Święta Unia Daków i Dakiń

Manifestacja Nowej Ziemi. Połączenie boskiej męskości i kosmicznej Shakti

 

Noworoczny warsztat tantryczny
29 grudnia 2020 – 2 stycznia 2021,
Ośrodek Warsztatowy w Kotlinie Kłodzkiej
Prowadzenie: Dechen Dorje z Zespołem

 

 

Warsztat oparty jest na tantrycznej i świątynnej pracy z ciałem, która aktywuje naszą pierwotną energię życiową, umożliwiając alchemiczny proces połączenia Ciała i Ducha. Podstawą procesu warsztatowego  będzie przywołanie naszego aktywnego kobiecego aspektu. W dalszej części zainicjujemy przestrzeń aktywując oświecony męski aspekt pierwotnej świadomości.
Całość zwieńczy rytuał świętej unii żeńskiego i męskiego pierwiastka celebrujący wejście w nowy cykl.

 

Duch i Ciało

To co nazywamy Duchem, co wypełnia nas i wszystko wokół, nie jest jakimś świadomym siebie szczególnym bytem, ale w swojej esencji, wolnym od wszelkiej treści, niezmiennym, czystym świetlistym stanem.
Naturalną funkcją tego stanu, jest ruch myśli i emocji wynikającym z potrzeby doświadczenia siebie w różnych wymiarach i gęstościach istnienia. Potrzeby wyłonienia swojej tożsamości, przebudzenia do samoświadomości.
W efekcie powoduje to kreację niezliczonej liczby tożsamości, doświadczających siebie symultanicznie, w kosmicznym procesie ewolucji – eksploracji siebie.  Z tej perspektywy indywidualna osobowość i ciało są niczym innym jak sumą wszystkich przeżyć z przeszłości. Przeżyć nagromadzonych w wielowymiarowej przestrzeni w różnych czasach, miejscach i ciałach. Poprzez te doświadczenia, ukształtowało się nasze poczucie odrębności.  Nasze obecne ciało kumuluje więc w sobie cały zapis doświadczeń kolektywnej i indywidualnej ewolucji. Poprzez intencjonalną pracę z ciałem możemy uzyskać dostęp do wszystkich zasobów tej kosmicznej biblioteki.

 

Aktywacja Świętej Kobiecości

Jesteśmy świadkami odradzania się kobiecej mocy. Wielka Bogini stopniowo powraca na Ziemię. Kobiety stopniowo przejmują inicjatywę w wielu dziedzinach życia, nadając nowy kierunek naszej cywilizacji. Rozwijają się, pracując ze sobą i z mężczyznami. Rozumieją konieczność transformacji bolesnych nagromadzeń czasów patriarchatu. Podczas warsztatu podczas rytualnej pracy z energią i ciałem, połączymy się z pamięcią naszego DNA, aktywując  wielowymiarową seksualność. Bez względu na to, czy obecnie znajdujemy się w ciele kobiety, czy mężczyzny, przebudzimy wewnętrzną kobiecą moc.

Droga do przebudzenia zaczyna się od aktywacji pierwotnej energii ewolucyjnej, nazywanej Kundalini Shakti. Energia ta jest rozumiana jako uniwersalny kosmiczny ogień, a w tradycji tantrycznej reprezentuje kobiecy aspekt, źródło wszelkiego stworzenia.
Siła Kundalini wznosi się przez dwa wewnętrzne subtelne kanały otaczające każdą czakrę, a następnie wchodzi do kanału centralnego. Na najwyższym poziomie ta ognista siła stapia się z pierwotną świadomością.

Droga ta przedstawia ewolucję i różne stadia rozwoju poprzez unię żeńskich i męskich aspektów, aż do ich pełnego rozkwitu i całkowitego zjednoczenia. Znajduje swoją kulminację w mistycznym połączeniu z tantrycznym partnerem, osiągnięciu stanu jedności i wielkiej błogości, która już się więcej nie cofa.

 

Przywołanie oświeconej penetracyjnej mocy

Na poziomie metafizycznym istnieje ogromna potrzeba przebudzenia duchowego męskiego pierwiastka na tej planecie. Potrzeba przywołania mocy, która zainicjuje zmiany i zapłodni ziemię nową wizją. Moc, która przenika niezgłębioną ciemność pierwotnej przestrzeni. Siła objawiającą się poprzez oświecający, penetracyjny aspekt pioruna. Diamentowe ostrze Świadomości. Phurba (tyb.).
Moc przecinająca iluzję, rozpraszająca strukturę matriksu. Siła, która penetruje z góry, tworząc świętą i bezpieczną przestrzeń na nadchodzące zmiany. Ustanawiająca na powrót miłosne połączenie nieba i ziemi. Rozświetlająca i pokazująca drogę.
Moc, która sprowadza ducha do ciała. Przynosząca świadomość do najgęstszych, ukrytych poziomów.

 

Podczas tego warsztatu nauczysz się i doświadczysz:
 • Poznasz i pogłębisz praktykę tworzenia bezpiecznej i świętej przestrzeni koniecznej dla powodzenia rytuałów tantrycznych.
 • Medytacji tantrycznych tworzących partnerskie połączenie w  przestrzeni jedności świadomości, serca i ciała, pozwalających wyjść poza znane doświadczenia.
 • Otworzysz się na błogość, poprzez dotyk integrujący ciało i ducha.
 • Będziesz uczestniczyć w rytuałach głęboko sprowadzających Ducha do Ciała.
 • Doświadczysz błogości  połączenia żeńskich i męskich energii wewnątrz siebie, na poziomie serca.
 • Wyzwolisz swoją niedualną moc życiową potrzebną do osobistej realizacji, prowadzącą do przebudzonego, autonomicznego życia.
 • Weźmiesz udział w ceremonii połączenia Kobiecości i Męskości, manifestującej Nową Ziemię.
 • Wejdziesz w Nowy Rok naładowana/ny nową energią.

 

 Dla kogo? Ważne!
 • Dla osób gotowych na głębsze połączenie ze swoim Sercem, Ciałem i Duchem.
 • DLA OSÓB MAJĄCYCH UZDROWIONĄ RELACJĘ ZE SWOJĄ SEKSUALNOŚCIĄ.
 • Dla kobiet i mężczyzn z aktywnym kobiecym i męskim aspektem w sobie.
 • Zapraszamy indywidualnie lub w parze.

 

Informacje organizacyjne:

Termin: 29 grudnia 2020- 2 stycznia 2021, od wtorku godz.12 do soboty godz.14
Miejsce: Ośrodek warsztatowy w Kotlinie Kłodzkiej
Wymiana energetyczna:  8001000 pln
Koszty pobytu i wyżywienia: – 160zł/dobę
Zadatek (bezzwrotny): 500 pln
Informacje: [email protected]
ZAPISY: przez formularz rejestracyjny  >>Tutaj<<
Język: Polski / Angielski