CELEBRACJA POCZĄTKU NOWEGO ROKU 2020

 

Dom Tantry · 2 stycznia 2020

 

 

Przez ostatnie lata realizuje się scenariusz coraz większej komputeryzacji i tworzenia  bio-cybernetycznej ludzkości. Ingerencja technologiczna i manipulacje genetyczne forsowane są przez niedojrzały aspekt męski, dążący do zdobycia  pełnej władzy i kontroli nad ludźmi. Celem tej części kolektywnej świadomości jest utrzymanie społeczeństwa w niewiedzy na temat historii Ziemi i zastopowanie  procesu przebudzenia ludzkości, które już trwa jakiś czas. 

Jednocześnie coraz więcej ludzi odnawia połączenia się z Ziemią i pierwotną siłą ukrytą w naszych ciałach. Powracają szamańskie i pogańskie tradycje przywracające jedność z naturą i z innymi ludźmi. 

Nadchodzący czas jeszcze bardziej pogłębi polaryzację między tym nowym mrocznym obliczem patriarchalnego systemu,  a ruchem odrodzenia kobiecej mocy, mądrości serca i kreacji Nowej Ziemi bez hierarchii i przemocy, zarządzanej oddolnie przez lokalne wspólnoty.
Przychodzi czas na klarowne zobaczenie jaką przyszłość wspieramy poprzez nasze codzienne wybory i styl życia. Co realnie robimy i możemy zrobić dla uzdrowienia siebie i świata.
Nadchodzący rok to kontynuacja wzrostu świadomości ludzi i rozwijania niezależności indywidualnej i lokalnych wspólnot. W centrum pozostaje praca z transparentną komunikacją, oraz praca z ciałem w celu transformacji osobistego i kolektywnego cienia.

Wiele rzeczy  zadziało się  w  każdym z nas w minionym roku.
Dzięki drodze duchowej seksualności mogliśmy uzyskać  dostęp do swojej wewnętrznej mocy, rozpoznając kim naprawdę jesteśmy w tym ciele. Poznając swoją głębszą tożsamość.  Wielu uwolniło z ciała ból i dawne urazy. Część z nas dowiedziała się, jak się chronić i lepiej stawiać swoje osobiste granice. Wyruszyliśmy w podróż do wymiaru pierwotnej mocy, mistycznej seksualności, wolności i serca. 

Dom Tantry zaprasza do kontynuacji tej drogi, dalszego rozwijania potencjału uzdrawiania siebie i innych. Wspierania się nawzajem i stworzenia alternatywy dla dotychczasowego systemu.
Przywitaliśmy nowy czas w trakcie warsztatu ”Święta Unia Daków i Dakiń”.  W końcowej ceremonii połączyliśmy delikatną, miękką esencję kobiecości z czystą oświeconą mocą męską, która przychodzi z góry.
Naszą intencją na następny rok jest skupienie nad transformacją niedojrzałych, ciemnych aspektów męskości poprzez połączenie ich ze świadomością i współczuciem.
Życzymy Wam w tym roku konsolidacji wewnętrznej mocy, wrażliwości serca i jasności widzenia.