ZIMOWE PRZESILENIE 2020

 

Dom Tantry ·  6 grudnia 2020

 

Coraz bliżej do wyjątkowego czasu zimowego przesilenia 21 grudnia 2020. Wraz z końcem tego roku, koniunkcja największych planet układu słonecznego otworzy portal dla ogromnego strumienia energii płynącej z centrum naszej galaktyki. Fal promieniowania gamma przystosowujących nasze ciała do wyższego wibracyjnie stanu istnienia, frekwencji tzw. piątej gęstości. Brama zimowego przesilenia oznacza jeszcze większe przyśpieszenie karmy kolektywnej i aktywację naszego dotąd uśpionego potencjału. Otwiera się magiczna przestrzeń przynoszące owoce tego co zasialiśmy.

 

 Tak się złożyło, że jesteśmy tu razem, w czasach przejścia w nowy etap ewolucji na Ziemi. Dotychczasowy porządek nie tylko nie podtrzymuje już naszego rozwoju, ale prowadzi do degradacji planety i upadku ludzkości.
Ta patriarchalna epoka wojen, przemocy i dominacji na głębszym poziomie energetycznym stopniowo zamyka się.
Cały miniony rok, to otrząśnięcie ludzkości z kolektywnego transu. Czas nasilenia polaryzacji między dwoma wizjami przyszłości naszej planety:
Pierwsza wizja, wynika z naturalnego cyklu ewolucji i oznacza powrót do natury, wspólnoty i cywilizacji serca.
Druga, która stanowi kontynuację patriarchatu, usiłuje zawładnąć energią Gai i jej mieszkańców poprzez program sztucznej inteligencji.
Wszystko co się dzieje, wiąże się z przebudzeniem naszej energii życiowej i świadomości. Szybko zmieniający się wokół nas teatr wydarzeń i niespodziewane okoliczności, skłaniają do weryfikacji naszych przekonań o sobie i świecie na bieżąco. Puszczenia dotychczasowej tożsamości, tworząc jednocześnie miejsce na nowe.
Proces przebudzenia jest połączony z podejmowaniem wielu ważnych decyzji – czy wybieramy organiczne życie we wspólnocie bliskich nam ludzi, z dala od miast i szkodliwych technologii. Czy chcemy wspierać nowe technologie sztucznej inteligencji prowadzące do powstania cybernetycznej ludzkości. Czy wybieramy przebudzenie świadomości i dalsze rozwijanie bliskości między ludźmi, poprzez wspólne ceremonie, codzienne praktyki medytacyjne i ucieleśnioną duchowość.
Czy bardziej podoba nam się nowa technologia i kontakt z innymi jedynie poprzez internet.
Czy podejmujemy decyzję o działaniu dla dobra wszystkich istot na Ziemi, widząc że wszystko jest połączone i współzależne? Czy tak jak większość osób w dotychczasowym systemie, troszczymy się tylko o siebie i rodzinę, oddając swoją duchową tożsamość i życiową energię za złudne poczucie stabilności i bezpieczeństwa?
Czy wybieramy czerwoną czy zieloną pigułkę?
Wielu ludzi nie widząc konsekwencji tych wyborów, powstrzymują się przed podejmowaniem decyzji.
Ale patrząc nielinearnie na horyzont zdarzeń, kości już zostały rzucone.
Można powiedzieć, że nasze wyższe ja podjęło te ważne decyzje jeszcze przed naszym narodzeniem.
Paradoksalnie nadal jednak jesteśmy w miejscu, kiedy jeszcze możemy je zmienić.

 

W tym szczególnym czasie połączmy się z bliskimi sobie ludźmi w celebracji. Zorganizujmy ceremonie, kręgi, spotykajmy się w medytacji, tańcu, śpiewie, fizycznie i online. Łącząc się i podnosząc wibracje w mniejszych grupach synchronizując się z wielką kolektywną falą planetarnego przebudzenia. W tym czasie istotna będzie aktywacja naszej siły życiowej i połączenie energii kobiecej i męskiej w sercu.

Dołączmy się do masowych medytacji i celebracji w ten przełomowy czas od 20 do 22 grudnia.
Szczyt przesilenia przypada na 21.12. 2020 godz. 11.02 czasu środkowoeuropejskiego.
W transformacji i oczyszczaniu kolektywnego cienia oraz rozświetlaniu świadomości, kluczowy jest aspekt ognia.
Dlatego wspierające będzie rozpalenie świętego ognia, świec na ołtarzach, wspólnotowych ognisk i utrzymywanie ich przed i w trakcie przesilenia w intencji planetarnego oczyszczenia i przebudzenia.
Wild Love Movement związany z ISTA, zainicjował globalne 24-godzinne czuwanie przy ogniu na rzecz zmian cywilizacyjnych i inicjacji Ziemi.
Global Centre of Indigenous Sciences and Ancestral Wisdom zorganizował akcję utrzymywania świętego ognia na całym świecie, od 11-22 grudnia 2020, 24/7.
My również, jako Dom Tantry, synchronizujemy się planetarnym procesem przez grupową pracę aktywującą pamięć naszej wielowymiarowej kosmicznej tożsamości i w ten sposób celebrujemy przejście w nowy cykl.